augustus, 2026

Informatie
Deze feestweek kun je weer meedoen aan een ongeveer 4 a 5 km lange wandeltocht langs historische plekjes in Katwijk aan den Rijn. Op maandag 24 augustus a.s. vertellen de gidsen
Informatie
Deze feestweek kun je weer meedoen aan een ongeveer 4 a 5 km lange wandeltocht langs historische plekjes in Katwijk aan den Rijn.
Op maandag 24 augustus a.s. vertellen de gidsen van Historisch Genootschap Het Rijndorp je alles over het rijke verleden van ons dorp.
Maak wandelend kennis met de geschiedenis van Katwijk aan den Rijn en ontdek de mooie pandjes en plekjes die herinneren aan voorbije
tijden. We doorkruisen eeuwen aan verborgen historie van Katwijk aan den Rijn.
Schrijf je snel in op www.hetrijndorp.nl. De kosten bedragen € 7,50 per persoon. We hebben plaats voor een beperkt aantal deelnemers dus
wees er snel bij om teleurstelling te voorkomen. De wandeling start om 15.30 uur vanaf de Dorpskerk aan de Kerklaan in Katwijk aan de Rijn.
Tijd
(Maandag) 15:30
Locatie
Dorpskerk
Kerklaan 12, Katwijk aan den Rijn