Koop je tickets

Wij doen mee met de Rabo ClubSupport 2023. 

De Rabo ClubSupport steunt initiatieven. Het fonds richt zich op initiatieven die een duurzame verbetering voor de samenleving realiseren. Ook wij hebben ons hiervoor aangemeld.

Om de evenementen, mega spektakelrace, Oranjerock etc. te kunnen organiseren op het evenemententerrein, maken wij gebruik van bosmaaiers en andere gereedschappen om te zorgen dat wij het evenenententerrein op een veilige manier in optimale staat houden. Om een eigen bosmaaier te kunnen aanschaffen hebben wij ons aangemeld bij de Rabo ClubSupport actie. Op die manier kunnen onze vrijwilligers alle evenementen op een veilige manier blijven organiseren.

 Indien u dit initiatief wilt steunen en u bent lid van de Rabobank, dan kunt u uw stem uitbrengen. Hoe meer stemmen wij krijgen, des te hoger onze bijdrage van de Rabobank wordt. 

Mogen wij op uw stem rekenen?

Door in te loggen in de RABO-app of op de RABO-website en via ‘Zelf regelen’ en vervolgens ‘Mijn Lidmaatschap’ kan je klikken op Rabo ClubSupport. Of klik hier.

 Alvast bedankt voor uw steun!

X