Koop je tickets

“The Expired Faces” in Roskam Live.

Expired faces, te gast op de 1e ROSKAM LIVE in 2020. Het jaar 2020 is begonnen en het wordt weer eens tijd voor een feestje. De eerste Roskam Live in dit jaar staat genoteerd voor 29 februari. We hebben een heerlijke band uitgenodigd om te komen spelen. Zeker niet onbekend in Katwijk, Expired Faces. Het huidige repertoire van “The Expired Faces” laat zich omschrijven als een reis door de pop-muziekgeschiedenis, kortom een opeenvolging van pop, soul en rock classics door de jaren heen.De Katwijkse band the Expired Faces zijn: Willem Kuijt, Jan Hazenoot, Dirk Plugge, Peter Winters, en Volker van Hameren.

Dit muzikale gezelschap is in het najaar van 2014 ontstaan op initiatief van Willem Kuijt en Jan Hazenoot. In deze formatie spelen louterervaren muzikanten die hun sporen ruimschoots verdiend hebben in de muziekscene van Katwijk & omstreken. Het repertoire van the Expired Faces bestaat grotendeels uit songs van de jaren 60, 70, 80 ,90 een opeenvolging van soul, pop en rock klassiekers met een twist uit vervlogen tijden. De mannen van the Expired Faces staan bekend om hun veelzijdigheid van: “elektrisch spijkerhard” tot “akoestisch fluisterzacht”. De uitspraak ”control the noise” wordt dan ook veelal opgemerkt. De band wordt momenteel veel gevraagd om optredens te verzorgen op feesten en in muziekcafés. Dus kon het niet lang meer duren of ze zouden een keer Roskam Live verzorgen. Komt allen genieten en er een onvergetelijke avond van maken.De kaarten zijn vanaf zaterdag 15 februari, in de Roskam (Zie voor openingstijden hun eigen website), en bij firma Luyten Tweewielers, te koop.

X