Koop je tickets

Ticketverkoop aan leden eindigt op vrijdag 15 april om 22.00 uur

De afgelopen dagen hebben de leden van de Oranjevereniging Katwijk a/d Rijn massaal gebruik gemaakt van de mogelijkheid om tickets te bemachtigen voor Oranjerock 2022. De leden hebben nog tot en met vrijdag 15 april, 22.00 uur, de kans om dit te doen. Vanaf zaterdag 16 april, 12.00 uur, gaan de kaarten in de vrije verkoop.

Oranjerock 2022 zal, onder voorbehoud, plaats vinden op zaterdag 27 augustus 2022.

Deze 34ste editie heeft wederom twee podia, vier geweldige acts op het hoofdpodium, drie Katwijkse bands op het KBM-podium, uitsluitend  A-merken drinks & food en natuurlijk vergeten we onze allerjongste bezoekers niet met een zeer uitgebreide kidscorner.

Bent u lid, maar heeft u nog geen ticket?

Ga dan snel naar: https://www.oranjeverenigingkatwijk.nl/tickets/

X