Koop je tickets

Rabo Clubsupport – nog enkele dagen stemmen!

Beste relatie van de Oranjevereniging,

Zoals u weet doen wij mee met de Rabo ClubSupport 2021.

Om de evenementen, zoals ringrijden, mega spektakelrace, Oranjerock etc. te kunnen opbouwen, maken wij gebruik van aanhangers om spullen van en naar de diverse locaties te kunnen vervoeren. Om een nieuwe aanhanger te kunnen aanschaffen hebben wij ons aangemeld bij de Rabo ClubSupport actie. Op die manier kunnen onze vrijwilligers alle evenementen op een veilige manier blijven organiseren.

Heeft u nog niet gestemd? Geen nood, dit kan nog enkele dagen.

Door in te loggen in de RABO-app of op de RABO-website en via ‘Zelf regelen’ en vervolgens ‘Mijn Lidmaatschap’ kan je klikken op Rabo ClubSupport, of klik hier.

Alvast bedankt voor uw steun!

Oranjevereniging Katwijk aan den Rijn

X