Koop je tickets

Prikkelarme uren op de Kermis.  

Niet weg te denken tijdens de Najaarsfeesten is de Kermis in de Rijnstraat! Nieuw dit jaar zijn de prikkelarme uren op de Kermis op donderdagmiddag 24 augustus 2023. 

Deze speciale uren bieden een rustige en aangename kermiservaring voor mensen met autisme, ADHD, epilepsie of hooggevoeligheid. De geluidsinstallaties worden gedimd en de lichten worden zachter, waardoor je kunt genieten van de attracties op jouw eigen tempo, zonder dat de knipperende lichtjes en harde geluiden overweldigend worden.  

De Kermis is woensdag en donderdag open van 14.00 tot 22.00 uur, vrijdag van 14.00 tot 23.00 uur en zaterdag van 09.30 tot 22.30 uur. 

De prikkelarme uren is op donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Uiteraard is iedereen van harte welkom tijdens deze prikkelarme uren. 

X