Koop je tickets

Koop nu je tickets voor Oranjedance

Voor onze trouwe bezoekers en vroege beslissers! Oranjedance, één van de gezelligste dance events van Katwijk en omstreken. Ben jij erbij op zaterdag 19 augustus? Na de succesvolle editie in 2022, zijn we vastbesloten om het dit jaar nog beter te doen. De line-up is bijna rond en het belooft spectaculair te worden. Laat je verwennen door 7 top-DJ’s, geniet van onze cocktailbar en heerlijk eten en drinken. Oranjedance 2023 zal op zaterdag 19 augustus plaats vinden in de Duinvallei in Katwijk a/d Rijn en belooft een sfeervolle en onvergetelijke dag te worden voor dance-liefhebbers vanaf 18 jaar. Wees er snel bij en bemachtig je tickets voor deze unieke dance-ervaring, Tickets zijn nu verkrijgbaar via de ticketshop: https://store.ticketing.cm.com/oranjedance2023 Voor meer informatie over Oranjedance, bezoek de website van de Oranjevereniging Katwijk a/d Rijn of volg het evenement op social media. #Oranjedance #Dance #DJs #Cocktails #Food #Fun”

X