Koop je tickets

KBM PODIUM: PROOST (PRO)

De inschrijvingen voor het Katwijks Band Moment waren ook dit jaar overweldigend. Het is goed om te zien dat er zoveel muzikaal talent in Katwijk aanwezig is waar we nog jaren van kunnen genieten. Je hebt van die bands die we als Oranjerock een extra warm hart toedragen, één daarvan is Proost.

Al ruim 20 jaar brengt Pro op podia in de Bollenstreek en ver daarbuiten een stevige portie akoestische folk. Ierse, Schotse, Amerikaanse en Nederlandse nummers worden met viool, gitaar, banjo, trekzak, drums en contrabas vrolijk en meerstemmig over je uitgestort. Van Dublinners tot Motörhead en van Mumford & Sons tot Avici, A capella of volle bak rock; de vaste fans weten Pro al jaren te vinden.

‘Elk optreden een feest’ is het motto van Pro, en laat dat nou net ook het motto van Oranjerock zijn. We zijn dan ook erg verheugd dat Proost dit jaar op het KBM-podium wil komen spelen.

X