Koop je tickets

KBM PODIUM: APHRODISIAC

Jong, bijzonder, en Katwijks talent ondersteunen we graag op Oranjerock. Met Aphrodisiac hebben we alle drie in één. In de schoolbanken van het Pieter Groen College in Katwijk droomden Nienke, Duco, Thomas en Django van volle zalen die uit hun dak gaan van hun muziek. Terwijl de wereld in lockdown zat, richtten zij een nieuwe band op: Aphrodisiac. Opvallen deden ze meteen, hun lockdownsessies werden opgepikt door RTV Katwijk en hun eerste online optredens trokken opmerkelijk veel kijkers.

Maar er gaat natuurlijk niets boven optreden in het echt en waar kan dat beter dan op Oranjerock. Het repertoire van Aphrodisiac is een bonte verzameling van oud en nieuw. Bijzondere covers, variërend van Crossroads van Robert Johnson tot Gold On The Ceiling van The Black Keys en van Hot ‘n’ Cold van Katy Perry tot Fly On Me van Silk Sonic. Inderdaad, de vier 18/19-jarigen kennen hun klassiekers. Aphrodisiac doet liedjes die andere bands niet doen en dat maakt deze Katwijkse band bijzonder.

Aprodisiac:

Nienke Schuitemaker – zang, piano

Duco Floor – gitaar

Thomas Langezaal – bas

Django van der Plas – drums, piano, zang

X