Koop je tickets

Kaartverkoop Oranjerock 2022 voor leden start op zaterdag 9 april

Op zaterdag 9 april, om 12.00 uur, start de kaartverkoop van Oranjerock 2022 aan de leden van de Oranjevereniging Katwijk aan den Rijn. De leden krijgen per mail een unieke kortingscode toegestuurd, waarna ze tot vrijdag 15 april, 22.00 uur, kaarten tegen een gereduceerd tarief kunnen aanschaffen. Vanaf zaterdag 16 april gaan de kaarten in de vrije verkoop.

Weet u niet zeker of uw mailadres up-to-date is bij de Oranjevereniging?

Stuur dan een mail naar leden@oranjeverenigingkatwijk.nl met vermelding van uw naam en lidnummer. Voor leden die geen mailadres hebben of geen mailadres hebben doorgegeven zal de kortingscode na de Algemene Ledenvergadering op 23 maart per brief verzonden worden.

Bent u nog geen lid van de Oranjevereniging, maar wilt u wel verzekerd zijn van een (gereduceerd) ticket voor Oranjerock?  Meld u dan nu aan als lid via: https://www.oranjeverenigingkatwijk.nl/lid-worden/

X