Koop je tickets

Inschrijving Mega Spektakelrace gestart

Elk jaar weer een stuk gekker, groter en drukker. Daarom introduceren we dit jaar bij de mega spektakelrace een inschrijving. Zo hoef je geen uren meer in de rij te staan, maar krijg je een tijdblok toegewezen waar je in kan starten.

De naam zegt het al, een mega spektakel. Elk jaar weer een stuk gekker, groter en drukker. Daarom introduceren we dit jaar bij de mega spektakelrace een inschrijving. Zo hoef je geen uren meer in de rij te staan, maar krijg je een tijdblok toegewezen waar je in kan starten.

Wie daag jij uit om mee te rennen? De megaspektakelrace is dit jaar op maandag 26 augustus.

Prijzen:

Ook dit jaar kan er weer om de eerste, tweede & derde plek worden gestreden bij de megaspektakelrace. Dit jaar voegen we er een prijs aan toe: Best geklede duo. Dus niet de snelste maar wel als gekst gekleed over de baan, dan maak jij kans op een prijs!

Algemene informatie:

– Kinderen tot 11 jaar mogen alleen de baan betreden onder begeleiding.
– De baan mag alleen met stevige dichte schoenen betreden worden.
– Volg de instructies van de begeleiders.
– Deelname op eigen risico.
– Let op elkaar.
– Inschrijven is mogelijk tot 10 uur voor het evenement, maar let wel op: vol is vol.

KLIK HIER OM IN TE SCHRIJVENX