Koop je tickets

Big Village BBQ.

Op zaterdag 31 augustus om 12:00 uur zal op de Baron van Wassenaerlaan de Big Village BBQ gehouden worden. Gedurende de Najaarsfeesten kunt u een Country pakket kopen om deel te kunnen nemen aan deze legendarische BBQ. Voorafgaand aan de Big Village BBQ zal een stokpaardenrace gehouden worden. Het stokpaard maakt deel uit van uw Country pakket. Er zijn 1500 stokpaarden beschikbaar om dit hilarische onderdeel van “Once Upon a Time in Katwijk aan den Rijn” te doen slagen. Vanaf 11:30 uur kunt u met de bon uit uw pakket, uw stokpaard en de bon voor de BBQ afhalen aan het begin van de Baron van Wassenaerlaan. Aansluitend zal onder begeleiding van Saloondanseressen de stokpaardenrace beginnen. De stokpaardenrace begint om 12:00 uur bij het tunneltje op de Baron van Wassenaerlaan en eindigt bij de Zandsloot. Na deze rit op uw paard, bent u wel toe aan een heerlijke BBQ die verzorgd wordt door Keurslagerij Vooys en Bakkerij Haasnoot. De BBQ zal plaatsvinden op de Baron van Wassenaerlaan. De straat zal versierd zijn in Amerikaanse sfeer en onvervalste Country muziek en een optreden van Saloondanseressen zal de rest doen. Het beloofd weer een spektakel te worden. Dus koop uw Countrypakket en doe mee, Yippiejajee.

X