Koop je tickets

Afgelasten Koningsdag 2020

Ons land en de wereld om ons heen zijn in de greep van het coronavirus. Onze gedachten gaan daarbij in de eerste plaats uit naar de slachtoffers en hun families. U heeft waarschijnlijk, net als wij, de persconferentie van vanavond 23 maart, van ons kabinet gezien. De nieuwe maatregelen zijn fors en gelden tot 1 juni. De Oranjevereniging Katwijk aan den Rijn kan niet anders dan alle festiviteiten op en rond Koningsdag af te gelasten. Gezondheid gaat boven alles ook al is het voor alle vrijwilligers een pijnlijk besluit. Als Oranjevereniging zijn wij zeer betrokken met de inwoners en ondernemers van ons dorp. Wij beraden ons op een eventuele alternatieve invulling voor Koningsdag en 4 mei welke past bij de omstandigheden waarin we ons nu bevinden. Want, om met de woorden van onze minister president te spreken, alleen samen komen we deze moeilijke periode te boven. Houdt u daarom onze website en social media in de gaten. Wij wensen u veel sterkte en gezondheid toe in deze onzekere tijden.

Blijf gezond en heb oog voor elkaar!

Met vriendelijke Oranje groet,

Het bestuur van Oranjevereniging Katwijk aan den Rijn

X