Koop je tickets

3×33 minuten: Double Pret

Double Pret zal voor velen in Katwijk en omstreken bekend in de oren klinken.

Dit dj-team, bestaande uit twee broers, Alex en Alfred Pret, ontwikkelde al op jonge leeftijd een grote liefde en passie voor de hardere stijlen in dancemuziek. Alex trad al enkele jaren op als DJ Pret tijdens de gabberperiode, terwijl Alfred net begon was met de destijds populaire hardhouse muziek. Al snel ontdekten ze dat ze dezelfde interesse hadden voor de toen opkomende hardstyle muziek en andere harddance stijlen. Het duurde dan ook niet lang voordat ze besloten hun dj-talenten te bundelen en samen op te treden als dj-team Double Pret.

Van een little trip down the hardstyle memory lane tot aan de hedendaagse hardstyle klappers van nu, dj-team Double Pret zal een dj set draaien die je als hard dance liefhebber graag wil horen.

Nog geen tickets voor Oranjedance 2024?

Bestel dan nu via: https://store.ticketing.cm.com/oranjedance2024/step/f734c8db-a20f-4b84-b778-d169680b0551

X