Koop je tickets

Kaartverkoop Formule 1 event is gestart

Gepubliceerd op

Formule 1 Event Katwijk a/d Rijn Kaartverkoop is gestart!

Tijdens het Kattukbinse Najaarsfeest, wordt er in de Zanderij op 18 augustus een uniek autospektakel georganiseerd. De Westerbaan wordt een heus circuit, de snelste auto’s van verschillende topmerken zijn te bewonderen en vrijwel zeker zal ook het Solar team met hun ‘zonneauto’ aanwezig zijn.

Voor sponsors wordt er een heuse VIP tribune gebouwd. De bekende broers Tim en Tom Coronel zullen acte de preseance geven en voormalig Formule 1 coureur Jan Lammers, die onlangs nog de 24 uur van Le Mans reed, geeft een grandioze demo. Voor een hapje en drankje is er een aparte cateringstraat en natuurlijk ontbreekt ook de gezellige muziek niet. Kortom een groots spektakel! De demonstraties van Jan Lammers worden in drie tijdsblokken ingedeeld (10.00, 13.00 en 16.00 uur).

Hier zijn toegangskaartjes te verkrijgen.

De prijs bedraagt slechts € 2,50 per tijdsblok.

X